Divadelní komedie

Jan Antonín Duchoslav

Narodil se v Praze v roce 1965. Jeho koníčky jsou lyžování, golf, jízda na kole, windsurfing, tenis a vodáctví. Na střední škole ho nejvíce bavil softball. Jeho vizáž je předurčena spíše záporným rolím, ale překvapivě kvůli tomu vzbuzoval velký zájem u děvčat. Jeho herecká kariéra začla až v sedmnácti letech a byla velmi krátká, skončila už o čtyři roky později. I za tak krátkou dobu se proslavil natolik, že ho každý poznává dodnes.

V herecké dráze se nejvíce proslavil rolí Vikyho ve velmi úspěšném filmu SNĚŽENKY A MACHŘI. Po té jsme ho mohli spatřit také ve filmech LÁSKA Z PASÁŽE. Vyznačoval se svojí ofinou. Když studoval, tak byl velký frajer a vedl bohémský život. Došlo to tak daleko, že ho na gymnáziu ve čtvrtém ročníku dokonce i vyhodili. Pak se zapsal lidem do paměti rolí Mikyho Kadlece v seriálu TŘETÍ PATRO.

Antonín se dlouho vyhýbal vojně, ale nakonec přeci jen musel nastoupit na dva roky do Humenného, kde dělal velitele tanku. Byl tam spíše za celebritu, jelikož zrovna v té době běžela v televizi premiéra velmi sledovaného seriálu Třetí patro. Po absolvování vojny s herectvím skončil. Začal podnikat s dámskými ramenními vycpávkami. Dělal instruktora lyžování, rekvizitáře, produkčního a osvětlovače. V nedávných letech jsme ho mohli spatřit v teenagerovské komedii RAFŤÁCI.


TOPlist